top of page

Online škola účesů od Alexy
SLEVA  -50%

Naučte se dělat módní účesy online. Není třeba nikam chodit. Učte se doma.

Naše kurzy probíhají online, můžete je tedy sledovat odkudkoli a kdykoliv. Kurzy jsou určeny především pro vizážistky a kadeřnice, který se chtějí naučit moderní techniky a ve svých dovednostech se více zdokonalit. Vyberte si  lekce nebo kurz a získejte tak nové zkušenosti, které vás posunou výše oproti konkurenci.

Svatební účes. Lekce 1.  

1900 kč -50% = 950 kč

Online školení  svatebních účesů 1

Svatební účes. Lekce 2.

2400 kč -50%=1200 kč

Online školení  svatebních účesů 2

Svatební účes. Lekce 3.

2400 kč  -50%=1200 

Online školení  svatebních účesů 3

Svatební účes. Lekce 4.

1900 kč -50%=950 

Online školení  svatebních účesů 4

Online školení.  Expresní kurz.

3 účesy pro družičky 

4500 kč -50%=2250 

Expresní kurz 3 účesy na ples

Online školení.  Svatební kurz.

Po kurzu bude poslán certifikát.

7000 kč  -50%=3500 

Online školení  svatebních účesů kurz

Online školení. 

Svatební kurz + Expresní kurz

Po kurzu bude poslán certifikát.

10000 kč -50%=5000 

7.jpg

Podívejte se na video

lekce zdarma

Pro koho je školení?

Profesionální online školení je vhodné pro kadeřníci a vizážisty, kteří již mají zkušenosti ze stylingem vlasů a chtějí se v této oblasti zlepšit. Lekce účesu jsou podrobná videa, která ukazují techniky a postupné kroky k vytvoření módních a krásných účesů, které vydrží 24 hodiny. Poté, co jste se naučili nové techniky a styl, můžete být u zákazníků populárnější, což vám dá příležitost vydělat více.

  

Jak probíhá školení účesů?

Po zaplacení můžete sledovat video lekce kdykoli a kdekoli. Pro cvičení budete potřebovat model nebo cvičnou hlavu  s přírodními vlasy 70-80 cm dlouhé, kulmu na 25 nebo 32 mm, žehličku na vlasy, silné fixační spreje na vlasy, sponky do vlasů, sponky do vlasů (různých velikosti)

 

Jak získat přístup k lekci?

Pošlete požadavek přes webové stránky , pak dostanete fakturu na zaplacení lekcí, kterou jste si vybrali. Po zaplacení obdržíte odkaz s přístupem k video lekci. Odkaz bude aktivní do 32 dnů po zaplacení. Po 32 kalendářních dnech bude odkaz neaktivní. Toto opatření je nezbytné, aby vás motivovalo k tomu, abyste se naučili, a aby lekce nebyly distribuovány zdarma.

 

Tento odkaz je určen pro současné prohlížení pouze na jednom zařízení, jednom uživateli, v jedné časové jednotce. Aby byla zajištěna bezpečnost naší mediální produkce, má každý odkaz jedinečný kód, takže i když je zkopírován a distribuován, budeme určitě vědět, které ID. Proto je lepší to nedělat. Jsme si jisti, že byste také rádi věděli, že vaše práce nejsou distribuována pirátským způsobem.

bottom of page